Vítejte na stránkách Golf Clubu Step

Úvod > Golf IndoorZpět

Golf Indoor

Další informace na stránkách www.golfindoorstep.cz

GOLFOVÉ SIMULÁTORY

Golf indoor STEP nabízí osm moderních simulátorů, umožňujících simulaci jak driving range s analýzou odpalu, tak i možnost hry na více než 30-ti golfových hřišť po celém světě, včetně tří českých (Konopiště Radecký, Konopiště D’Este a Lázně Kynžvart). Hlavní chloubou tohoto indooru je však nově pořízený simulátor aboutGolf Curve. Tento širokoúhlý panoramatický simulátor s parabolickým plátnem je jediným v Evropě a vyzkoušet si ho můžete právě zde!
golf

AboutGolf Curve

Simulátor aboutGolf Curve kopíruje moderní trend „zakřivených“ TV obrazovek. Jak sám název simulátoru napovídá, nabízí neuvěřitelný zážitek při pohledu na projekci na parabolické plátno. Hráčům se tak při odpalu nabízí zcela unikátní pocit, že jsou při svém švihu 180° kolem sebe obklopeni virtuální realitou. A v čem dalším je simulátor aboutGolf Curve ještě jiný?

golf

V ČR je to vůbec první simulátor aboutGolf, který využívá pro měření vysokorychlostní kamery. Používají se speciálně upravené míčky, které jsou opatřené velmi lehce rozpoznatelnými markery. Po uvedení míčku do pohybu začnou vysokorychlostní kamery míček snímat a právě posun jednotlivých značek (markerů) ve třech osách určí s velmi vysokou přesností jeho rotaci. Rovněž puttování je zde nevšedním zážitkem. Simulátor totiž umí odečíst i ten nejkratší zahraný putt, např i 5 cm. Značného zlepšení dosahuje tento simulátor i v oblasti krátké hry.AboutGolf Curve odečte i ten nejměkčí čip a nezáleží vůbec na tom, jak podstatnou vzdálenost urazil míček vzduchem. Je tedy možné čipovat i opravdu extrémně krátké vzdálenosti.

PUTTING GREEN

golf

Kvalitní cvičný green o rozloze 250 m2 s několika terénními vlnami, který prošel v roce 2011 celkovou rekonstrukcí, nabízí 18 jamek, čipovací zónu a zcela nový povrch zaručující rychlost turnajového greenu. Součástí putting greenu je i chipping green, který je ideální pro trénink krátké hry.

DRIVING RANGE

golf

Největší dvoupatrové indoorové odpaliště v České republice o délce 35 m a rozloze 600 m2 slouží pro trénink švihu a dlouhých odpalů. Na každém patře najdete 8 odpališť a automat na výdej míčků. Pro zpestření tréninku jsou pro klienty připraveny čipovací koše a zavěšený zvon. Především právě zmiňovaný zvon je pak hlavní atrakcí trénujících hráčů.