Vítejte na stránkách Golf Clubu Step

Úvod >O nás Zpět

O nás

GOLF CLUB STEP o. s. (dále jen „GCS“) vznikl v listopadu roku 2007. Myšlenka jeho založení šla ruku v ruce s vybudováním golfového indooru ve SPORTCENTRU STEP, jež bylo dokončeno v říjnu roku 2007, a které se tak stalo jeho domovskou základnou. GCS se nachází, stejně jako SPORTCENTRUM STEP, na adrese Malletova 2350, Praha 9.

V areálu SPORTCENTRA STEP mohou členové GCS využít jak největší golf indoor v ČR, tak i tři tenisové kurty v pevné hale, tři venkovní tenisové kurty v zimě kryté přetlakovou halou, tři klimatizované squashové kurty, osm badmintonových kurtů, wellness, plavecký bazén (25 m), relaxační bazén, whirlpool, parní kabinu, bowling, masáže, restauraci a dětský koutek. Areál dále disponuje velkokapacitním parkovištěm nacházejícím se před jeho hlavním vstupem. Na SPORTCENTRUM STEP přímo navazuje Wellness HOTEL STEP, který tak dotváří komplexnost poskytovaných služeb areálu.
Areál SPORTCENTRA STEP se na podzim 2009 rozšířil o Saunový svět, ve kterém mohou členové GCS vyzkoušet klasickou finskou saunu, exotickou tropickou saunu a saunový srub, a dále o ruční myčku aut, jež se nachází přímo před hotelem.

Členům GCS je tak umožněno využívat jak golfových služeb v golf indoor STEP, tak i široké škály dalších sportovních a relaxačních aktivit areálu.
Vedení GCS však nezůstalo pouze u poskytování golfových služeb v golf indoor STEP, ale zajistilo pro své členy zvýhodněná fee na venkovních partnerských hřištích, jejichž seznam je uveden v sekci golf indoor.
V březnu roku 2008 byl GCS přijat za člena České golfové federace.

GCS je zapsán ve Spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 18297.